City pano

city_vizualizacije.jpg

City pano je registriran kot 3D blagovna znamka, zaščitena pri Uradu RS za intelektualno lastnino. Pano odlikujejo vrhunski design, izredna funkcionalnost in primernost za raznovrstne ambiente.

TAM-TAM oglasi

Datoteke

Radijski oglas 26 sec (.wav / 4,7MB)
Radijski oglas 8 sec (.wav / 1,5MB)

Kontakt

Oddelek za trženje:
Blaž Gregorin
direktor trženja
E: blaz@tam-tam.si, M: 031 75 78 73, T: 01 51 56 586

Damjan Koren
direktor projektov
E: damjan@tam-tam.si, M: 041 37 32 98, T: 01 200 99 62

Nataša Sedminek
trženje in vodenje projektov
E: natasa@tam-tam.si, M: 031 361 744, T: 01 51 95 188

Polona Černač
trženje in načrtovanje
E: polona@tam-tam.si, M: 051 62 61 64, T: 01 51 56 587

Tehnični oddelek:
Marko Verbič
vodja tehnične službe
E:
marko@tam-tam.si, M: 030 64 17 11, T: 059 22 17 12

Matjaž Oprešnik
vodja projektov
E: matjaz@tam-tam.si, M: 031 68 84 40, T: 01 51 56 588

Oddelek za finance:
Vasilija Caharijas
poslovna sekretarka
E: vasilija@tam-tam.si, T: 01 51 53 439

Miha Bajić
računovodstvo
E: miha@tam-tam.si

Direktor:
Tomaž Drozg
E: t.drozg@tam-tam.si, T: 01 51 56 596

Polja označena z * so obvezna

Vprašajte nas

 

STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.